www.kajakas.lt - baidarių nuoma ir prekyba
 
 
Gamintojai
 
 
Prekės A-Z
 
 
Hobishop.lt
 
 

PDF Spausdinti El. paštas
Informacija apie gamintojus

Turinys
Informacija apie gamintojus
Medžiagos
Nugarinės sistemos
Visi puslapiai

 

Kuprinės DOLDY

Įmonė Doldy Čekijos rinkoje veikia nuo 1988 metų. Iš pradžių pradėjo savo veiklą turėdama pavadinimą Marmot, kuris per trumpą laiką virto Doldy pavadinimu, nedarant esminių pakeitimų savo veikloje. Doldy savo produkcijoje naudoja naujausias technologijas ir  medžiagas, jų produktai užima aukštą poziciją tarp pripažintų pasaulio gamintojų. Gaminant atskirus kuprinių modelius, įmonė bendradarbiauja su geriausiais čekų alpinistais, slidininkais ir dviratininkais, kurie dalyvauja kuprinių gamyboje ir nuolatiniame jų tobulinime. Daugiau informacijos apie Doldy naudojamas medžiagas ir sistemas rasite skyriuje NAUDINGA INFORMACIJA.

Priklausomai nuo kelionės paskirties, siūlome Jums rinktis Doldy kuprines, kurios pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Šios kuprinės gaminamos iš specialių medžiagų ir pasižymi patvarumo, lengvumo ir drėgmės nepralaidumo savybėmis. Šių kuprinių konstrukcija leidžia kompaktiškai sutalpinti daiktus ir tolygiai paskirstyti visą svorį. Nešant didelės talpos ir svorio kuprinę, labai svarbu nugaros ventiliacinė sistema. Doldy kuprinėse nugara yra su minkštomis pagalvėlėmis, kurios padengtos tinkleliu. Patogi pečių diržų sistema kartu su tvirtu anatominiu juosmens diržu ir pagalvėle maksimaliai efektyviai paskirsto svorį tarp pečių ir juosmens diržo. Dauguma Doldy kuprinių turi du atskirus skyrius, leidžiančius tolygiai paskirstyti svorį. Specialiai sukurtas atskiras apatinio skyriaus pasiekimas leidžia pasiekti daiktus iš apatinio skyriaus lengvai ir greitai. Vienas iš svarbiausių šių kuprinių savybių yra mažas svoris.

 

KATADYN filtrai

Šveicarijos įmonė gyvuoja jau daugiau kaip 80 metų.  1926 m. profesorius Georg Aleksandras Krause pirmas įgyvendino metodą, kuriuo metu naudojant elektrolizę „įterpė“ sidabro jonus į užterštą vandenį, su tikslu bakteriologiškai jį išvalyti. Tai davė pradžią įmonei, kuri tapo pasaulio lydere vandens valymo gamyboje. 1952 m. pristatė rinkai pirmąjį nešiojamąjį vandens dezinfekavimo filtrą – tai buvo tikra revoliucija.

Šiandien, džiaugdamiesi padėtimi numeris vienas, Katadyn yra žinomas praktiškai visame pasaulyje. Kasmet parduoda daugiau kaip 100 000 filtrų, 200 000 filtro dalių ir daugiau nei 10 milijonų vandens valymo tablečių. Įmonės produktai pasiekia outdoor ir karinę rinką, jie yra naudojami išlikimo kelionėse, įprastiniam stovyklavimui ir dar daug daugiau.

 

OPTIMUS degikliai

Optimus – tai aukštos kokybės turistinių viryklių bei priedų maisto ruošimui, švedų gamintojas. Nuo savo įkūrimo 1899 metų, jie nuolat atnaujina ir tobulina savo produktus teikiant naujoviškus sprendimus taip, kad maisto gaminimas lauke taptų gamtos dalimi.

Optimus produktai yra saugūs ir paprasti naudojime. Puikiai tinka naudojant kalnuose, kelionėse ar šeimyninėse stovyklavietėse. Optimus suteikia galimybę rinktis: naudoti skystą kurą ar dujas.

Jei jums rūpi maksimalus efektyvumas su minimaliu svoriu ir tūriu, pasirinkite Optimus Crux degiklius. Sudėtas tilps kišenėje, o įdėtas į dujų/kuro balioną išvirs 1 litrą vandens per 3 minutes! Optimus Crux LITE modelis yra lengviausias degiklis pasaulyje - sveria tik 72g!

Degikliai ir skysto kuro buteliai yra ideali tiems, kas keliauja automobiliu, kemperiu ar pėsčiomis su  kuprine per ilgą laiką. Šių degiklių privalumas yra tai, kad jie leidžia paruošti maistą net labai šaltomis, nepalankiomis oro sąlygomis.

Optimus savo serijoje taip pat turi lauko virtuvės rinkinius, būtiniausių priedų asortimentą.

TREK'N EAT kelioninis maistas

Įmonė Trek‘n Eat - yra pirmaujanti Europos maisto ir ekspedicinių kelionių rinkoje. 2004 m. ji tapo Katadyn kompanijos nare, - outdoor produktų gamybos specialistai. Trek‘n Eat siūlo platų liofilizuoto maisto diapazoną: nuo užkandžių ir sriubų, iki pagrindinių patiekalų. Žinovams gaminamas net liofilizuotų miltelių pavidalu raudonas vynas. Trek‘n Eat maistas atitinka aukščiausius kokybės standartus.

PERONIN istorija

Kai pirmieji astronautai pakilo į orbitą, reikėjo išspręsti tinkamos jų mitybos klausimą. Mažas svoris, greitas įsisąvinimas, energijos absorbcija ypatingo fizinio krūvio metu ir minimalūs vizitai į tualetą.

Rezultatu tapo milteliai sudaryti iš vidutinės grandinės trigliceridų, kurie buvo maišomi su vandeniu ir išgeriami. Pietų Tirolio sportininkas Robertas Peroni toliau plėtojo tokių miltelių gamybą kartu su Vokietijos firma Trekas-Mahlzeiten, kurie yra lyderiai Europoje pagal outdoor ir expedition maistą.

Peronin produktai yra specialiai pritaikyti ištvermės ir lauko sportui.