www.kajakas.lt - baidarių nuoma ir prekyba
 
 
Gamintojai
 
 
Prekės A-Z
 
 
Hobishop.lt
 
 

PDF Spausdinti El. paštas
Prekių grąžinimas

Jeigu nesate visiškai patenkintas savo pirkiniu, Jus turite teisę grąžinti ar keisti visas prekes mums atgal per 7 darbo dienų nuo pristatymo dienos, jei prekės pakuotė yra originali, neatidaryta ir nepanaudota. Tiesiog grąžinkite prekę ar prekes originalioje pakuotėje per 7 darbo dienų nuo gavimo ir mes pakeisime  ar grąžinsime Jums pinigus.

Akcijos metu parduoti produktai negrąžinami.

Norėdami grąžinti prekę, prašome atlikite šiuos veiksmus:

1.   Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda naudojant "Kontaktai" mygtuką viršutiniame meniu juostoje mūsų svetainėje. Praneškite apie grąžinamą prekę ir nurodykite ar norite susigrąžinti pinigus ar pakeisti prekę.

2.   Prekes saugiai supakuokite į tą pačią arba panašią pakuotę, kurią Jus gavote. Prekės yra Jūsų atsakomybė, kol ji pasieks mus. Mes rekomenduojame grąžinti Jūsų paketą išsiunčiant registruotu paštu. Mes nesame atsakingi už grąžinimo išlaidas.

3.   Visos grąžintos prekės bus tikrinamos.  Mes negalėsime grąžinti pinigų ar pakeisti, jei prekės buvo atidarytos ar naudotos. Gavę Jūsų prekę mes kuo skubiau Jums pranešime elektroniniu paštu, kada mes grąžinsime pinigus ar išsiųsime naują prekę. Pagal Jūsų pasirinktą pinigų grąžinimo būdą mes grąžinsime pinigus ne vėliau kaip per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Atminkite, kad pristatymo mokesčiai yra negrąžinami!